facebook
Dobré poledne, je středa 23.10.2024 a svátek slaví Nina

Šetrné bělení zubů doma

První příspěvek v tématu Šetrné bělení zubů doma
Margaretad | 06.07.2024 20:52 | Šetrné bělení zubů doma | ID: 46869
Margaretad

Maminky, poradíte prosím šetrnou zubní pastu na bělení zubů doma? Máte některá zkušenost?ˇ

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 07.07.2024 22:54 | ID: 46878
annny7

Ahojky, já osobně jsem měla dobré výsledky s zubní pastou Elmex Gentle Whitening https://www.notino.cz/elmex/sensitive-professional-gentle-whitening-belici-pasta-pro-citlive-zuby/. Tato pasta je navržena tak, aby šetrně vybělila zuby a zároveň chránila citlivé dásně a sklovinu. Jinak klasika :D Důležité je pravidelné a dlouhodobé používání bělící zubní pasty, abys dosáhla požadovaných výsledků. Viditelné efekty se obvykle začnou projevovat po několika týdnech pravidelného používání, ale ty můžeš reagovat jinak :) Já jsem to tak měla :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 08.07.2024 23:05 | ID: 46888
annny7

Šetrně a spolehlivě vybělí zuby pasta White Pearl CBD Charcoal whitening. Objednávám ji na krasnyusmev.cz a fakt je šetrná a účinná.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 17.07.2024 23:01 | ID: 46938
annny7

Moc děkuji za komentář - napsala byste ještě prosím, kde bych mohla tuto pastu objednat na internetu?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 21.07.2024 21:26 | ID: 47000
annny7

Tady máte přesný odkaz na pastu www.krasnyusmev.cz/white-pearl-cbd-charcoal-whitening-toothpaste-75ml Budete určitě spokojená - zuby krásně a šetrně vybělí a hlavně obsahuje CBD, které má protizánětlivé a zklidňující účinky, takže je ideální i na citlivé a problematické dásně.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
annny7 | 07.08.2024 18:20 | ID: 47105
annny7

Ahoj, ohledně šetrné zubní pasty na bělení zubů doma mám bohužel špatné zkušenosti. Zkoušela jsem různé produkty, ale žádná z nich mi moc nepomohla a výsledky byly jen velmi krátkodobé. Zuby se mi brzy vrátily do původní barvy. Jediné, co mi opravdu pomohlo, bylo bělení zubů Opalescence u doktora. To mělo skvělé výsledky a vydrželo mnohem déle. Pokud tedy hledáš účinné a bezpečné bělení, doporučuji zvážit profesionální přístup. O více informacích se můžeš podívat sem: https://www.dentalheart.cz/ordinacni-beleni-zubu/ . Určitě to stojí za to!

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka